Chose your language:

       

            

           

          

Public Money size yardımcı olur:

Finansal bağımsızlık ve sağlık için

Public Money AG, en iyi sağlık ürünlerini pazarlayarak onların koşulsuz temel gelirlerini ve sağlıklarını sağlamaktadır, çünkü tüm ürünlerimiz Avrupa’da düşük fiyat garantisine sahiptir. Dernek ve AG’nin birleşimi sayesinde üyeler, normalde yalnızca büyük girişimciler veya bankalar için mümkün olan fonlara ve faize erişme ve bir yıl içinde çalışmadan bir yaşam kurma fırsatına sahip olurlar. Bu, AG veya derneğin yalnızca piyasadaki en iyi ürünlerin ticaretini yaptığı ve komisyonları paylaşarak üyeler için pasif bir gelir oluşturduğu anlamına gelir. Ve evet, satış yapmak yerine daha iyi takipçiler ararsanız düzenli olarak ve çok daha fazla kazanırsınız.
 

Public Money’e kaydolduğunuzda, bir kuruş ödemezsiniz, ancak „takipçi“ toplamak için kendi reklam bağlantınızı alırsınız. Sadece 6 aylık deneme süresinden sonra aylık 30,- € ücret ödersiniz veya ücretsiz olarak ayrılırsınız. Ancak, 6 ay sonra zaten birkaç takipçiniz olduğundan ve her takipçi size er ya da geç en az 200,- € kazandıracağından, herhangi bir „para çekme“ olmayacaktır. Herhangi bir maliyet olmadan 6 ay boyunca test etmenin nesi yanlış? Her ay artan pasif bir gelir elde etmeniz ve sağlık ürünlerimizin Avrupa’nın en iyisi olduğu kanıtlanmıştır.

Public  Money`s gelir
koşulsuz temel gelirleri için

Üyelik ücreti

Takas etmeli veya satın almalı

Emekli maaşınız
Aylık %1
risk olmadan

Yatırım ve Güvenlik
altın içinde
01.01.2023 tarihinden itibaren

Ürünlerimiz

"Yaşam Tozu"

Her türlü kalp krizi veya felce karşı 1998 Nobel Tıp Ödülü’ne göre.

"Y kuşağının çayı"

Doğal antibiyotik/penisilin içeren dünyanın en sağlıklı 8 çayı

Özel emeklilik maaşınız

100 garanti ve %250 koruma ile aylık %1 (1. yılda bile %20 getiri)

Şifalı hava

Cm³ başına 200 milyon anyon ile Avrupa’nın en güçlü oksijen iyonlaştırıcısı ve tabii ki düşük fiyat garantisi.

Güvenlik ve garantili getiri

Külçe halindeki altın, var olan en büyük garantidir. Ancak bizimle birlikte, garantili getiri de var

Sizin fikriniz bizim ürünümüz oluyor

İyi bir fikirle ömür boyu kazanın, çünkü derneğimiz için iyi bir ürün bulmanız durumunda, tam aracılık komisyonunu (%3 + %19 KDV) ömür boyu alacağınız için size yardımcı olunur.

Piyasadaki en iyi ürünlere sahip satış topluluğuyuz, tüm komisyonları her zaman 6’ya böleriz, yani bir kısmı dernek için ve 5 kısmı sizin ve selefleriniz için. Ve lütfen unutmayın, daha sonra size yüzlerce paylaşım getiren yüzlerce „takipçinin“ de selefisiniz.

 

Bizim turbo
nasıl daha hızlı ulaşabilirim?
Koşulsuz Temel Gelir

Ödeme yapan üyeler için 4 avantaj

Online kayıtlar tüm ödeme yapan üyelere adil bir şekilde dağıtılır

Ödeme yapan üyeler için reklam alanı ücretsizdir

Tüm Kamu Parası yatırımlarında sermaye koruması (faiz dahil)

Takipçi kazanmak için her 3 ayda bir ücretsiz olarak 1.000 kişiselleştirilmiş kartvizit alırsınız. Elbette bunlar da özelleştirilebilir.

Bulaşık makinesinden
milyonerliğe

Nasıl milyoner olurum
bir ila iki yıl içinde?

Bir derneği (yönetim kurulu aracılığıyla), bir şirketi (CEO’su aracılığıyla) veya herhangi bir derneği ele geçirirsiniz, çünkü üyeleri başkanlarına veya patronlarına sizden daha fazla güvenir. Bu kişileri konseptimize ikna ederseniz, liderlik dilleri aracılığıyla dağıtım yapılarında çok daha fazla takipçi elde edersiniz, yani gruplara liderlik eden kişilere veya birçok kişinin gördüğü reklam alanına sahip kişilere daha fazla odaklanırsınız. Çok önemli bir nokta da, bu „liderlerin“ bu düzenlemeden sizden çok daha fazla kazanmasıdır, çünkü yapıları bir seviye aşağı iner (şekle bakın) Her takipçi, er ya da geç her üye için birkaç yüz avro anlamına gelir. İşte bu tür reklamcılık için konuşan 6 nokta

1. „Ticaret yapmalı veya satın almalı“, her üyenin 3 ürünümüzü (ve daha sonra derneğin diğer ürünlerini) bir kez kendisi satması veya satın alması gerektiği anlamına gelir, yani aynı zamanda her takipçiden birkaç yüz avro (komisyon) alırsınız.

2. MLM’de satış seviyesi başına 5 faktörü ile hesaplarız ve herkes takipçileri ile 5 seviyeden kazandığından bu katlanır. Bir dernek yönetim kurulu tarafından 50 kişinin kendi sıralarından işe alındığını varsayarsak, bu şu anlama gelir: Dernek kurulu – 50 – 250 – 1250 – 6250, yani her birinden 170,- € kazandığınız 7.800 takipçi (ilk 3 ürün için), yani toplamda 1-2 yıl içinde 1,3 milyon € kazanırsınız.

3. Kulüp veya şirket bir adım daha ileri giderek birkaç milyon kazanacaktır.

4. Hiçbir yeni üye kayıt için bir kuruş bile ödemez, ancak kendi reklam bağlantısını ücretsiz olarak alır.

5. Ürünlerimiz benzersizdir ve Avrupa’daki en iyi ürünler (sağlık ve gelir) arasındadır, bu da her üründe her zaman düşük fiyat garantisi olduğu anlamına gelir.

6. Her takipçinin otomatik olarak üye olduğu ve yeni ürünler veya genel kurallar hakkında söz sahibi olduğu, kar amacı gütmeyen bir derneğiz…

Since the MLM software for Public Money has not yet been programmed, I kindly ask everyone to contact me via WhatsApp, 015775797767 or by mail, ie name, address, phone number, email. Is there an account or wallet and if so please details and who was your advertiser or how did you find us?
Thank you
You will receive an answer in a few days.

Bunlar Public Money e.V.’ye üye olan 5 şirkettir, yani bu derneğin amacı tedarikçi şirketleri er ya da geç Public Money derneğine entegre etmektir.